Niedziela dla włosów 39 | Balea, Bania Agafii, Radical

Coraz częściej zdarza mi się że więcej kombinuję w tygodniu niż w weekendy, w które nie mam ochoty siedzieć w domu i bawić się z włosami. Faktem jest także to że muszę wyjątkowo mieć zły dzień żeby w wyglądzie moich włosów było coś niezwykle szokującego, gdyż ich stan jest znacznie lepszy i nie są aż tak wrażliwe na drobne zmiany, np oleju czy szamponu.

Na (nie)szczęście na chwilę obecną pogoda nie zachęca do wynurzenia nosa spoza drzwi, więc czasu na zabawę mam aż nadto i postawiłam na połączenie dwóch produktów, których zużywanie zupełnie mi nie idzie ze względu na ich właściwości, a terminy są tuż tuż.

>Wyżej to zdjęcie robione z biegu, dosłownie, po dworze i bez czesania:
Widać tu nieogarnięty, podniszczony dół i linie dzielącą zdrowe i wyszczerbione farbowaniem włosy- takie felerne światło, ale pokazuje to jak oświetlenie dużo daje!
Prawda taka że gdybym chciała mieć włosy idealne musiałabym sobie kupić perukę;)

Produkty które mi nie za bardzo się podobają to odżywczy olej banii agafii oraz wzmacniająca mgiełka Radical, których działanie z osobna wcale mnie nie zachęca do ich używania. Duet ten zagościł na mojej głowie na całą noc, a rano zmyłam go szamponem Balea Rozmaryn&Melisa. Po myciu nałożyłam balsam nr 2 na brzozowym propolisie, z którego byłam bardzo niezadowolona i przeleżał z 4 miesiące zanim dostał drugą szansę. 


Całe trio nieudanych produktów razem spisało się przyzwoicie. Włosy mają objętość, duużą objętość, przy czym są gładkie, a końcówki bardzo miłe w dotyku (zazwyczaj są szorstkie). Dodam że w ciągu dnia pasma się nie strączkują jak zwykle ani bardzo się nie plączą.
Myślę że dużo dał tu balsam, ale przetestuję go jeszcze w innych konfiguracjach i solo zanim wydam wyrok, a już na pewno nie odłożę go z powrotem do szafki ;)
5 komentarzy:

  1. Bardzo ładny kolor! I mimo niesfornych końców i tak moim zdaniem wyglądają bardzo dobrze ; )

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi twój kolor najbardziej podoba się gdy zdjęcie jest robione w pełnym słońcu <33

    OdpowiedzUsuń
  3. Wedlug mnie, prezentuja sie idealnie :)!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 RedHairCare Blog , Blogger